Ana sayfa

Guangzhou Sonka Engineering Machinery Co., Ltd.

Şirket profili
Sonka Mühendislik Makine, Çin iç pazarında ilk olarak makine endüstrisinde yağ keçesi profesyonelliği olarak tanınmıştır . Temel teknoloji avantajını koruyarak , Sonka Mühendislik Makine yakında Çin'deki gelecekteki mekanik yağ keçesi işinde potansiyel şirketlerden biri olarak kabul edildi.

Sonka Engineering Machinery, 2008'den beri mekanik yağ keçesi endüstrisine girdi. Buna HuanQiu Engineering Machinery Co. , Ltd adı verildi . Yağ sızdırmazlık endüstrisinde yaklaşık on yıllık deneyime sahip , artık diğer ekskavatör parçaları da geliştirdik: her türlü Filtreler, Alternatörler, Marş Motorları, Su Pompaları, Silindir Blokları / Başlıklar, Yağ Kapakları, Yağ Soğutucuları, Yağ Ayırıcıları, Adım Motorları, Pistonlar gibi KOMATSU, CATERPILLAR, HITACHI, SUMITOMO, KOBELCO'nun yerini alan Piston Halkaları, Gömlekleri, Kontak Anahtarları, Eksantrik Milleri, Krank milleri, Ana ve Con Çubuk Rulmanlar, Solenoid Valfler, Stoper Solenoidleri, Dişli Pompaları, Fan Pervaneleri, Termostatlar ve Hortum , VOLVO, KATO, DAEWOO, HYUNDAI, CATSHC, JCB vb.

2017 yılına kadar ka Sonka Engineering Machinery, Guangzhou Construction'a katılmak için seçkin bir girişim olarak

Makine Parçaları Birliği. Bu, şirketin servis ve ürün kalitesinin endüstri tarafından tanındığı anlamına gelir .

Şimdi yurtdışı pazarının büyümesi nedeniyle, Sonka Mühendislik Makine

ISO900 ve Avrupa Birliği CE sertifikası için belgeler. Son on yılda , Sonka Mühendislik Makine çok sayıda projeye hizmet verdi. Contalar serisi, conta kiti serisi, hidrolik pompa serisi, piston ve astar serisi, piston segmanı, conta kiti serisi silindir kafası vb. Pazardan gelen geri bildirimler, yedek parça ve satış sonrası servis konusunda oldukça iyimser.

Guangzhou Sonka Mühendislik Machinery Co, Ltd, hizmetlilere, ithalatçılara ve kişisel kullanımlara yöneliktir. Ürünü fazla bilmiyorsanız, size profesyonel çözümler sunabiliriz. Profesyonel iseniz, ürünlerimize ihtiyacınız var.

Hammaddelerimiz yerli üretimdir veya ABD ve Japonya'dan ithal edilmektedir. Farklı kalite isteği ile eşleşebilir.

Küçük ve sabırlı bir iş yapıyoruz. O kadar büyük değil, o kadar değil.

Sonka Mühendislik Makinaları ekskavatör yağ keçesi işine devam edecek.

contalar , ancak fabrikanızın ekskavatör performansını artırdığı!

2015 yılında , SONKA, yurtdışı pazar stratejisine başladı. Sonka dünyaya kalp ve inançla hizmet vermeye istekli .

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
Guangzhou Sonka Mühendislik Machinery Co, Ltd 2008 yılında kurulmuştur. Guangzhou'da bulunmaktadır. Sonka® ve HQPA® Çin Halk Cumhuriyeti'nde kayıtlıdır.

Guangzhou Sonka Engineering Machinery Co., Ltd makine mühendisliği, ağır dizel parça endüstrisinde 2008 yılından bu yana geldi. Ağır makine yedek parça endüstrisinde 10 yıllık deneyime sahip olan firmamız, özellikle yağ keçesi üzerine odaklanıyor.

 

Guangzhou Sonka Engineering Machinery Co., Ltd. Guangzhou Sonka Engineering Machinery Co., Ltd. Guangzhou Sonka Engineering Machinery Co., Ltd. Guangzhou Sonka Engineering Machinery Co., Ltd.
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : Komatsu, CAT Doosan, Kobelco, Hitachi, Daewoo, NOK, NAK, YCC

Yıllık satış : 500 0000-1000 0000

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

iyi kalite Hidrolik Kırıcı Seal Takımı satış için iyi kalite Hidrolik Kırıcı Seal Takımı satış için iyi kalite Hidrolik Kırıcı Seal Takımı satış için iyi kalite Hidrolik Kırıcı Seal Takımı satış için